19 Ekim 2017 - Perşembe

Bipolar Bozukluklar İş Bulmayı Zorlaştırır Mı?

Anasayfa Forumlar Genel Bipolar Bozukluklar İş Bulmayı Zorlaştırır Mı?

Bu konu 3 yanıt ve 1 izleyen içeriyor ve en son  Engelli Blog tarafından 4 ay 1 hafta önce tarihinde güncellendi.

 • Yazar
  Yazılar
 • #4235 Yanıtla

  özlem

  % 40 engelim var manikdeprasan hastasiyim bipolar Bozukluk bu benim is bulmami zorlastirirmi ozel sektorde yada kamuda duygusal rahatsizligi olanlari almiyorlarmi bilginiz varsa yardimci olurmusunuz tesekkurler

 • #4237 Yanıtla

  Engelli Blog
  Yönetici

  Merhaba Özlem Hanım,

  Engel durumunuzda ki kişiler tabi ki gerek özel sektörde gerek kamuda çalışabilmektedir. Bu tür engel grupları da EKPSS sınavına girmektedirler.

  Ancak engel durumunuz size verilen işi yapmada sıkıntı yaratıyorsa gerek özelde gerek kamuda sorunlar ile karşılaşmanız muhtemel olacaktır.

  İşe alım süreçlerinde maalesef size ön yargılı davranılacak ve size verilen işi yapamayacağınız düşünülecektir. Bu nedenle bu süreçlerde kendinizi doğru ifade etmeniz, bir başka değişle kendinizi satmanız çok önemlidir.

 • #4247 Yanıtla

  Akasya

  Merhaba, bipolar hastasıyım. Yabancı dil öğretmeniyim, kpss ve eğitim bilimleri sınavıyla engelli kontenjanından yerleşme şansım var mı? Yoksa ekpss ile atanabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

  • #4254 Yanıtla

   Engelli Blog
   Yönetici

   KPSS ve Eğitim bilimleri alanında engellilere özel bir kontenjanın varlığı konusunda bilgiye sahip değilim ancak EKPSS sınavı varken böyle kontenjanın oluşturulacağını zannetmiyorum.

   EKPSS ile tabi ki atabilirsiniz. Bu sene 1500 öğretmen alımı yapıldı.

Yanıtla: Bipolar Bozukluklar İş Bulmayı Zorlaştırır Mı?
Bilgileriniz:
İptal

Send this to a friend