Bipolar Bozukluklar İş Bulmayı Zorlaştırır Mı?

Ana sayfa Forumlar Gündem – Genel Bipolar Bozukluklar İş Bulmayı Zorlaştırır Mı?

2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #4235
   özlem
   Ziyaretçi

   % 40 engelim var manikdeprasan hastasiyim bipolar Bozukluk bu benim is bulmami zorlastirirmi ozel sektorde yada kamuda duygusal rahatsizligi olanlari almiyorlarmi bilginiz varsa yardimci olurmusunuz tesekkurler

  • #4237
   Engelli Blog
   Yönetici

   Merhaba Özlem Hanım,

   Engel durumunuzda ki kişiler tabi ki gerek özel sektörde gerek kamuda çalışabilmektedir. Bu tür engel grupları da EKPSS sınavına girmektedirler.

   Ancak engel durumunuz size verilen işi yapmada sıkıntı yaratıyorsa gerek özelde gerek kamuda sorunlar ile karşılaşmanız muhtemel olacaktır.

   İşe alım süreçlerinde maalesef size ön yargılı davranılacak ve size verilen işi yapamayacağınız düşünülecektir. Bu nedenle bu süreçlerde kendinizi doğru ifade etmeniz, bir başka değişle kendinizi satmanız çok önemlidir.

  • #4247
   Akasya
   Ziyaretçi

   Merhaba, bipolar hastasıyım. Yabancı dil öğretmeniyim, kpss ve eğitim bilimleri sınavıyla engelli kontenjanından yerleşme şansım var mı? Yoksa ekpss ile atanabilir miyim? Şimdiden teşekkür ederim.

   • #4254
    Engelli Blog
    Yönetici

    KPSS ve Eğitim bilimleri alanında engellilere özel bir kontenjanın varlığı konusunda bilgiye sahip değilim ancak EKPSS sınavı varken böyle kontenjanın oluşturulacağını zannetmiyorum.

    EKPSS ile tabi ki atabilirsiniz. Bu sene 1500 öğretmen alımı yapıldı.

2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.