Hizmetli Memurum, İş Yerinde Bana Güvenmiyorlar Ne Yapabilirim?

Ana sayfa Forumlar Engelli Hakları Hizmetli Memurum, İş Yerinde Bana Güvenmiyorlar Ne Yapabilirim?

2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Yazar
  Yazılar
  • #4778
   Mehmet kaya
   Ziyaretçi

   Ben hastane de engelli hizmetli memur olarak çalışmaktayım raporum % 45 ortopedik ve zihinsel bir özürüm yok ancak bana idarecilerim hiç masa başı iş güvenmiyorlar durmadan sen evrak imzalat başka bir iş yapma diyorlar sen o kıvamda değilsin diye bana sıkıntı veriyorlar kendimi aciz zayıf ve yetersiz görmeme neden oluyorlar bu konuda ne yapabilirim …

  • #4796
   Engelli Blog
   Anahtar yönetici

   Merhaba,

   Durumunuz maalesef bir çok engellinin yaşadığı durum ile aynıdır.
   Bu sorunun çözümü buraya yazılacak bir iki cümle ile çözülebilecek bir durum değil yazılacak bir çok şey var ancak yapılabilecek en basit ve en kaliteli iş İLETİŞİM dir.

   Kendinizi ifade etmeniz gereklidir. Ne istediğinizi ne yapmak istediğinizi ne düşündüğünüzü yöneticileriniz ile oturup konuşmanız derdinizi anlatmanız gereklidir.

   Bu yöntem ile bir sonuç alabilirsiniz.
   Tarafınıza uygulanan bir mobbing yada kötü davranış söz konusu olmadığından hukuk yolu yada üstlerinize sorunun çözümüne ilişkin sizi yönlendirmemiz mümkün değil.

  • #5803

   “engelli hizmetli memur olarak çalışmaktayım” böyle yazmışsınız. Yani sizin görev tanımınız hizmetli sınıfında, masa başı memur olabilmeniz için kadro değişikliğine müracaat etmeniz gerekir. Ya da şu an yaptığınız iş engelinizin artmasına neden oluyorsa yasa gereği sizi o görevde çalıştıramazlar. Yöneticiler kadronuzda çalıştırıyorlar sizi…

2 yanıt dizini görüntüleniyor
 • Bu konuyu yanıtlamak için giriş yapmış olmalısınız.